Rozwiewamy wątpliwości

Uzyskaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Potrzebujesz dodatkowych informacji? Napisz do nas!

testerzy+ to usługa premium, będąca częścią portalu testerzy.pl. Usługę możesz aktywować w formie indywidualnej lub grupowej w specjalnej ofercie dla firm. Usługę stanowi platforma zawierająca materiały edukacyjne, narzędzia oraz dodatkowe materiały stanowiące wsparcie dla testerów oprogramowania na każdym poziomie zaawansowania.

Aby otrzymać dostęp do platformy należy wykupić subskrypcję, wybierając odpowiednio plan indywidualny lub plan dla firm. Model jest prosty – kwota za korzystanie z usługi jest pobierana cyklicznie. Dopóki subskrybujesz, masz dostęp do zawartości platformy.

Dostęp do platformy jest przedłużany automatycznie chyba, że ta opcja zostanie wyłączona w profilu.

Po rezygnacji utracisz dostęp do zawartości serwisu. Dostęp do ustawień Twojego profilu będzie jednak wciąż aktywny, a Twoje dane zostaną zachowane.

Subskrypcja jest przedłużana automatycznie, ale możesz w każdej chwili z niej zrezygnować. W celu rezygnacji wyłącz opcję Automatyczne przedłużenie w zakładce Mój plan na swoim profilu. W ten sposób dezaktywujesz cykliczne pobieranie opłat, a dostęp do zawartości serwisu utracisz po zakończeniu okresu rozliczeniowego. Dostęp do ustawień Twojego profilu będzie jednak wciąż aktywny, a Twoje dane zostaną zachowane. W każdym momencie możesz przywrócić subskrypcję poprzez ponowny zakup planu.

Zgodnie z przepisami ustawy o prawach konsumenta (DzU z 2014 r., poz. 827, art. 38) o zwrocie środków za usługi dostarczane w postaci treści cyfrowych decyduje fakt czy zacząłeś/zaczęłaś korzystać z zakupionych treści. Zatem w sytuacji, w której doszło do pobrania plików lub korzystania w inny sposób z treści znajdujących się na platformie, utracisz prawo do zwrotu środków. W przypadku, gdy nie zacząłeś/nie zaczęłaś korzystać z materiałów znajdujących się na platformie, masz prawo do zwrotu środków w ciągu 14 dni od dokonania zakupu.

Możesz dowolnie zarządzać Profilami Użytkowników w swojej firmie. W przypadku rezygnacji z korzystania z platformy, któregoś z Twoich pracowników skontaktuj się z nami w celu wprowadzenia zmian.

Możesz usunąć swoje konto. Ta opcja jest dostępna w zakładce Bezpieczeństwo na Twoim profilu. Po usunięciu konta utracisz do niego całkowity dostęp, a Twoje dane zostaną usunięte.